Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017

Polecamy:

dom

Sklep plastyczny

2018-02-14 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, hobby, ogród, plastyka

(...) Sklep z artykułami plastycznymi oferuje takie podstawowe rzeczy, jak bloki z papierem do rysowania, kredki, ozdobne taśmy, płótna i tym podobne. Jest to sklep głównie z zaopatrzeniem dla artystów, którzy znajdą przedmioty niezbędne do swojej pracy. Poza nimi na pewno zaopatrują się tam młodzi uczniowie, którzy uczą się plastyki w szkołach. Takie dzieci trzeba wyposażyć w najprostsze przedmioty, takie jak pędzle (...)

Piękne i przestronne wnętrza

2017-12-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) uwzględnia część architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną oraz zestawienie materiałowo - kosztowe.Chcesz wybudować całe osiedle domów jednorodzinnych?Jeżeli jesteś lub zamierzasz zostać deweloperem podejmującym się budowy całego osiedla - wiedz, że mamy też specjalną ofertę gotowych projektów domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej „Słoneczne Osiedla”. Projekty przez nas oferowane charakteryzują się funkcjonalnością wnętrz, przy zachowaniu nowoczesnego lub tradycyjnego stylu – w zależności od twoich preferencji.Jakie dodatki oferujemy?Istnieje możliwość wykupienia szczegółowego kosztorysu (...)

Zadaszenia tarasów

2017-12-06 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) funkcjonalny i zarazem ładny taras, może o takowy się postarać. To właściwie też swojego rodzaju wizytówka domu. Jedni stawiają na tarasy niezadaszone, inni natomiast twierdzą, że lepiej wykorzystany zostanie taras z zadaszeniem. Zatem, jak wykonać zadaszenie tarasu? Czy gotowe zadaszenia tarasu to dobre rozwiązanie? Czy firma budująca zadaszenia tarasów to dobry pomysł? Odpowiedzi na te i inne jeszcze pytania tego typu poszukują wszyscy noszący się z zamiarem stworzenia tarasu.  Temat w zasadzie jest prosty, bo gotowe zadaszenia tarasu dostępne są w (...)

Planowanie elementów domu

2017-09-19 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, drzwi, okna, rolety, wnętrze, żaluzje

(...) Jak wiesz, każdy dom składa się z wielu elementów. Oprócz fundamentów czy cegieł, na pewno warto już zawczasu pomyśleć o tym, jakie bramy, ogrodzenia czy żaluzje pionowe i poziome do okien mogą być nam potrzebne. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego stresu, który może (...)

Ogród przy Twoim domu

2017-09-05 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja, dom, ogród, projektowanie, zieleń

(...) doskonale dopracowane, aby wśród roślin panowała harmonia. Z pewnością zauważmy ją jako estetykę, która będzie działać na nas niezwykle uspokajająco. W kwestii jaką jest firma ogrodnicza z Warszawy mamy do wyboru ogromną ilość specjalistów, którzy bez problemu (...)

Odgrodź się od niechcianego światła i sąsiadów za

2017-08-29 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, ogród, rolety, wnętrze, żaluzje

(...) Każdy z nas potrzebuje chwili spokoju, wyciszenia się i pobycia w samotności. Wielkie okna naszych mieszkań nie pomagają w zbudowaniu sobie chwilowego azylu, a spojrzenia sąsiadów lub osób idących chodnikiem (w przypadku mieszkania na parterze) mogą irytować, a nawet prowadzić do silnego poczucia braku bezpieczeństwa i prywatności. Jeśli chcemy się odgrodzić, (...)

Meble kuchenne z wysokiej jakości drewna

2017-08-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, kuchnia, meble, ogród, wnętrza

(...) kształt kafelek i fug, kształt urządzeń sanitarnych), zakup potrzebnych materiałów i dobry fachowiec. W przypadku kuchni duże znaczenie ma czy jest ona otwarta i stanowi część salonu, czy jest odrębnym pomieszczeniem. Jeśli jest odrębnym (...)

Ważne zalety drewnianej podłogi

2017-07-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) na pewno będą spełnione przy zastosowaniu różnych rodzajów litego drewna, które będzie użyte do ułożenia podłóg w różnych pomieszczeniach w zależności od ich charakteru i używalności. Podłogi drewniane w naszych domach wykonywane są przeważnie z krajowych gatunków drewna sosnowego i modrzewiowego lub bardzie twardego dębowego, jesionowego, bukowego. Wszystkie te gatunki stosowane od wieków są dokładnie znane i dla wielu stają się zbyt monotonne, dlatego coraz częściej stosuje się drewna egzotyczne z (...)

Meble na wymiar w Twoim domu

2017-07-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, kuchni, meble, ogród

(...) Kuchnia to "serce domu", w którym chętnie spędzamy czas z najbliższymi, dzielimy się z nimi radościami i smutkami, przygotowujemy posiłki i je spożywamy. Warto więc zadbać, aby to miejsce było nie tylko przytulne i klimatyczne, ale także funkcjonalne. Podczas urządzanie kuchni dużą wagę przywiązujemy do wyboru mebli kuchennych. W tym celu odwiedzamy wiele salonów meblowych poszukując wymarzonego zestawu. Kiedy (...)

Okna i drzwi drewniane

2017-07-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, drewno, okna, producent drzwi, wnętrze

(...) Producent drzwi oferuje okna drewniane i drewniane drzwi. To propozycja, z której z całą pewnością skorzysta wielu klientów. Wprawdzie sklepy z artykułami budowlanymi oferują mnóstwo tego rodzaju rzeczy, ale niektórzy z kupujących stawiają jednak na produkty, które wykonuje się na zamówienie. Drewno należy do tych materiałów wykończenia (...)

Spieki kwarcowe i ich wybór

2017-07-21 | Marek Kowal

frazy kluczowe: budowa, dom, kamień, kamieniarstwo, materiały, wnętrze

(...) sobie pytanie gdzie można kupić spieki kwarcowe. Występują one w ogromnej ilości sklepów z dekoracją wnętrz i materiałami budowlanymi. Kamień naturalny pod tą postacią jest naprawdę urzekający. Spieki kwarcowe powstają w procesie mielenia, prasowania, a także wypiekania w (...)

Podstawowe wyposażenie domowego majsterkowicza

2017-07-05 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) służył znacznie się wydłuży.Solidne narzędzia budowlane takie jak poziomnica warto kupować po dobrym rozeznaniu na rynku i wypytaniu zorientowanych w temacie budownictwa i remontów znajomych. Jest to jeden z najpotrzebniejszych sprzętów i choć można sobie poradzić bez niego przy użyciu domowych sposobów takich jak sznureczek z obciążnikiem w postaci np. guzika, po zakupie poziomicy z pewnością przekonamy się jak często będzie w użyciu. Więcej o poziomicach na stronie: http://www.schedpol.pl/narzedzia/main.php?lang=pl&dzial=poz_max_profesional Jak działa poziomnica?Poziomica emituje (...)

Nowoczesny dom

2017-07-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ocieplenia, ogród, tynki

(...) różnorodnych materiałów, których struktury i kolory można łączyć w dowolne kombinacje.Dobrym i nowoczesnym sposobem na wykończenie ścian są tynki dekoracyjne oraz mozaikowe. Na rynku krajowym i zagranicznym jest ogromny wybór tych materiałów. Tynki takie są trwałe, bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne a przede wszystkim nie absorbują wilgoci. Ich efekt dekoracyjny zależy od rodzaju i techniki ich zastosowania. Rozróżnia się następujące rodzaje tynków (...)

Meble do pokoju dziecięcego

2017-06-25 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, dzieci, łóżko, meble, ogród, sklep

(...) których jakość w wielu wypadkach pozostawia wiele do życzenia. Starają się natomiast znaleźć odpowiedzialnego producenta, który przykłada wagę do każdego szczegółu wykonania swoich mebli.  Zwłaszcza te przeznaczone dla dzieci muszą (...)