Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Sierpień 2019 Listopad 2018 Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2015

Polecamy:

dom

Eleganckie parapety wewnętrzne

2019-08-12 |

frazy kluczowe: dom

(...) Chociaż mówi się i myśli o nich rzadko, tak naprawdę parapety wewnętrzne odgrywają bardzo ważną rolę w kształtowaniu estetyki przestrzeni. Dlatego też warto nad ich wyborem dobrze się zastanowić. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, kiedy wybiera się parapety do domu czy mieszkania, jest styl aranżacji wnętrza oraz materiały, które będą, czy są w tym celu użyte. Jest to o tyle ważne, że same parapety to dzisiaj oferta niezwykle szeroka. Wykonywane są one z różnego rodzaju materiału, począwszy od pcv, poprzez drewno, a na kamieniu skończywszy. Jeśli więc wnętrza mają być nowoczesne i lekkie w odbiorze- z kamienia czy drewna lepiej zrezygnować. Jeśli ma być klasycznie, a na podłogach są drewniane panele, parapet z drewna będzie się tu doskonale prezentował. Do przestrzeni loftowych, czy industrialnych, najlepiej pasuje natomiast parapet z kamienia. Taka zgodność materiałów, choć z pozoru może mało ważna, w praktyce przekłada się na rzeczywistą estetykę przestrzeni. A przecież o to właśnie chodzi, aby estetyka doskonale wpisywała się w gusta osób,które mają w danych pomieszczeniach na co dzień przebywać. A co robić, gdy komuś podoba się kamień, czy drewno, ale niestety koszty takich parapetów są zbyt wysokie? Ich producenci i na to mają odpowiedź. Dzisiaj na rynku znaleźć można niezwykle eleganckie i naprawdę niedrogie imitacje. Można więc kupić parapety wewnętrzne wyglądające jak naturalny kamień, czy drew, ale wykonane z taniego materiału. To rozwiązanie przynosi w praktyce podwójną korzyść. Pierwsza to niższe koszty zakupu. Druga natomiast to brak kosztów konserwacji i pielęgnacji. Podczas gdy drewno i kamień ich wymagają, płyty absolutnie nie. No i do tego bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Jak więc widać, właściwie każdy znajdzie odpowiedź na swoje realne potrzeby. Warto tylko na spokojnie zapoznać się z całą ofertę dostępną na rynku. Zbyt pochopne decyzje mogą bowiem doprowadzić co najwyżej do frustracji. A tego przecież nikt nie lubi i nikt nie chce. Artykuł powstał na podstawie informacji ze strony http://www.mtokna.pl/parapety/pcv (...)

Sklep plastyczny

2018-02-14 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, hobby, ogród, plastyka

(...) Sklep z artykułami plastycznymi oferuje takie podstawowe rzeczy, jak bloki z papierem do rysowania, kredki, ozdobne taśmy, płótna i tym podobne. Jest to sklep głównie z zaopatrzeniem dla artystów, którzy znajdą przedmioty niezbędne do swojej pracy. Poza nimi na pewno zaopatrują się tam młodzi uczniowie, którzy uczą się plastyki w szkołach. Takie dzieci trzeba wyposażyć w najprostsze przedmioty, takie jak pędzle (...)

Piękne i przestronne wnętrza

2017-12-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) uwzględnia część architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną oraz zestawienie materiałowo - kosztowe.Chcesz wybudować całe osiedle domów jednorodzinnych?Jeżeli jesteś lub zamierzasz zostać deweloperem podejmującym się budowy całego osiedla - wiedz, że mamy też specjalną ofertę gotowych projektów domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej „Słoneczne Osiedla”. Projekty przez nas oferowane charakteryzują się funkcjonalnością wnętrz, przy zachowaniu nowoczesnego lub tradycyjnego stylu – w zależności od twoich preferencji.Jakie dodatki oferujemy?Istnieje możliwość wykupienia szczegółowego kosztorysu (...)

Zadaszenia tarasów

2017-12-06 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) funkcjonalny i zarazem ładny taras, może o takowy się postarać. To właściwie też swojego rodzaju wizytówka domu. Jedni stawiają na tarasy niezadaszone, inni natomiast twierdzą, że lepiej wykorzystany zostanie taras z zadaszeniem. Zatem, jak wykonać zadaszenie tarasu? Czy gotowe zadaszenia tarasu to dobre rozwiązanie? Czy firma budująca zadaszenia tarasów to dobry pomysł? Odpowiedzi na te i inne jeszcze pytania tego typu poszukują wszyscy noszący się z zamiarem stworzenia tarasu.  Temat w zasadzie jest prosty, bo gotowe zadaszenia tarasu dostępne są w (...)

Planowanie elementów domu

2017-09-19 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) wydatków. O czym warto pamiętać, jeżeli chodzi o okna? Zastanów się nad tym, co najlepiej zrobić. Być może masz różne typy okien i niektóre z nich będą wymagały rolet, a inne żaluzji. Być może będą Ci też potrzebne markizy tarasowe we Wrocławiu czy innym mieście. Na szczęście można je załatwić bez większego problemu. Wystarczy, że zastanowisz się nad tym, co jest Ci potrzebne i wszystko dokładnie zaplanujesz. Następnie możesz się cieszyć swoimi oknami oraz roletami czy żaluzjami. Do budowy domu są nam potrzebni odpowiedni (...)

Ogród przy Twoim domu

2017-09-05 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja, dom, ogród, projektowanie, zieleń

(...) doskonale dopracowane, aby wśród roślin panowała harmonia. Z pewnością zauważmy ją jako estetykę, która będzie działać na nas niezwykle uspokajająco. W kwestii jaką jest firma ogrodnicza z Warszawy mamy do wyboru ogromną ilość specjalistów, którzy bez problemu (...)

Odgrodź się od niechcianego światła i sąsiadów za

2017-08-29 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, ogród, rolety, wnętrze, żaluzje

(...) Każdy z nas potrzebuje chwili spokoju, wyciszenia się i pobycia w samotności. Wielkie okna naszych mieszkań nie pomagają w zbudowaniu sobie chwilowego azylu, a spojrzenia sąsiadów lub osób idących chodnikiem (w przypadku mieszkania na parterze) mogą irytować, a nawet prowadzić do silnego poczucia braku bezpieczeństwa i prywatności. Jeśli chcemy się odgrodzić, (...)

Meble kuchenne z wysokiej jakości drewna

2017-08-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, kuchnia, meble, ogród, wnętrza

(...) kształt kafelek i fug, kształt urządzeń sanitarnych), zakup potrzebnych materiałów i dobry fachowiec. W przypadku kuchni duże znaczenie ma czy jest ona otwarta i stanowi część salonu, czy jest odrębnym pomieszczeniem. Jeśli jest odrębnym (...)

Ważne zalety drewnianej podłogi

2017-07-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) na pewno będą spełnione przy zastosowaniu różnych rodzajów litego drewna, które będzie użyte do ułożenia podłóg w różnych pomieszczeniach w zależności od ich charakteru i używalności. Podłogi drewniane w naszych domach wykonywane są przeważnie z krajowych gatunków drewna sosnowego i modrzewiowego lub bardzie twardego dębowego, jesionowego, bukowego. Wszystkie te gatunki stosowane od wieków są dokładnie znane i dla wielu stają się zbyt monotonne, dlatego coraz częściej stosuje się drewna egzotyczne z (...)

Meble na wymiar w Twoim domu

2017-07-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, kuchni, meble, ogród

(...) Kuchnia to "serce domu", w którym chętnie spędzamy czas z najbliższymi, dzielimy się z nimi radościami i smutkami, przygotowujemy posiłki i je spożywamy. Warto więc zadbać, aby to miejsce było nie tylko przytulne i klimatyczne, ale także funkcjonalne. Podczas urządzanie kuchni dużą wagę przywiązujemy do wyboru mebli kuchennych. W tym celu odwiedzamy wiele salonów meblowych poszukując wymarzonego zestawu. Kiedy (...)

Okna i drzwi drewniane

2017-07-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, drewno, okna, producent drzwi, wnętrze

(...) Producent drzwi oferuje okna drewniane i drewniane drzwi. To propozycja, z której z całą pewnością skorzysta wielu klientów. Wprawdzie sklepy z artykułami budowlanymi oferują mnóstwo tego rodzaju rzeczy, ale niektórzy z kupujących stawiają jednak na produkty, które wykonuje się na zamówienie. Drewno należy do tych materiałów wykończenia (...)

Spieki kwarcowe i ich wybór

2017-07-21 | Marek Kowal

frazy kluczowe: budowa, dom, kamień, kamieniarstwo, materiały, wnętrze

(...) sobie pytanie gdzie można kupić spieki kwarcowe. Występują one w ogromnej ilości sklepów z dekoracją wnętrz i materiałami budowlanymi. Kamień naturalny pod tą postacią jest naprawdę urzekający. Spieki kwarcowe powstają w procesie mielenia, prasowania, a także wypiekania w (...)

Podstawowe wyposażenie domowego majsterkowicza

2017-07-05 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) odpowiednim miejscu, to czas, przez który będzie nam on służył znacznie się wydłuży.Solidne narzędzia budowlane takie jak poziomnica warto kupować po dobrym rozeznaniu na rynku i wypytaniu zorientowanych w temacie budownictwa i remontów znajomych. Jest to jeden z najpotrzebniejszych sprzętów i choć można sobie poradzić bez niego przy użyciu domowych sposobów takich jak sznureczek z obciążnikiem w postaci np. guzika, po zakupie poziomicy z pewnością przekonamy się jak często będzie w użyciu. Jak działa poziomnica?Poziomica emituje (...)

Nowoczesny dom

2017-07-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ocieplenia, ogród, tynki

(...) różnorodnych materiałów, których struktury i kolory można łączyć w dowolne kombinacje.Dobrym i nowoczesnym sposobem na wykończenie ścian są tynki dekoracyjne oraz mozaikowe. Na rynku krajowym i zagranicznym jest ogromny wybór tych materiałów. Tynki takie są trwałe, bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne a przede wszystkim nie absorbują wilgoci. Ich efekt dekoracyjny zależy od rodzaju i techniki ich zastosowania. Rozróżnia się następujące rodzaje tynków (...)

Meble do pokoju dziecięcego

2017-06-25 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) rodzice i opiekunowie mogą stworzyć swojemu dziecku pokój nie tylko ładny, ale także bezpieczny. Maluchy mają mnóstwo oryginalnych pomysłów. Ważne jest to, aby w czasie nawet najbardziej szalonej zabawy, meble były stabilne. Warto wydać na takie wyposażenie nieco więcej i mieć poczucie, że daje się swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Dobry producent mebli dziecięcych nie pozwoli, aby jego wyroby stanowiły jakiekolwiek, nawet potencjalne zagrożenie. Nie ma tu mowy o żadnych wystających drzazgach, odpadających elementach czy chwiejnej (...)

Moda na eko, czyli kosze wiklinowe wracają do łask

2015-05-30 |

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) wykonany z naturalnych pędów wierzb. Robiąc codzienne zakupy większość ludzi używa mało estetycznych i bardzo szkodliwych torebek foliowych, które mają dodatkowy mankament w postaci nietrwałości i skłonności do urywania się pod ciężarem zakupów. Tymczasem duży kosz z wikliny, posiadający wygodną rączkę potrafi udźwignąć masę sprawunków, a przy tym zapewnia komfort ich niesienia i służy przez lata. Wyglądające jak z ubiegłej epoki kosze są dzisiaj chętnie używane przez stylowe kobiety w krajach Zachodniej Europy, które znają się na modzie. Kosz z wikliny jako (...)