Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Sierpień 2019 Listopad 2018 Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2015

Polecamy:

meble

Jakie zawiasy meblowe wybrać

2017-09-07 | Marek Kowal

frazy kluczowe: akcesoria, meble, okucia, wnętrze, zawiasy

(...) bardzo szeroki asortyment, dzięki czemu można zawsze dopasować odpowiednie zawiasy praktycznie do każdego rodzaju mebli. Jak łatwo się domyśleć w pierwszej kolejności warto rozglądać się na markowymi produktami renomowanych firm, które oferują produkty z najwyższej światowej półki np. https://www.hafele.pl Solidne i oryginalne zawiasy do mebli gwarantują komfort ruchu, dlatego też warto poświęcić nieco swojego (...)

Meble kuchenne z wysokiej jakości drewna

2017-08-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, kuchnia, meble, ogród, wnętrza

(...) nowoczesnym chłodnym salonem. W obu przypadkach przy w aranżacji kuchni dużą pomoc wniesie producent mebli kuchennych. Wykonany przez niego projekt wirtualny będzie odzwierciedleniem pomysłu zleceniodawcy (miejsce szafek, ilość, kształt, sposoby (...)

Meble na wymiar w Twoim domu

2017-07-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, kuchni, meble, ogród

(...) projektem, więc otrzymamy dokładnie taką kuchnię o jaką nam chodzi i o jakiej marzymy. Tworząc kuchnię na wymiar mamy możliwość wyboru frontów, uchwytów czy zawiasów, dzięki czemu dopasujemy swoją kuchnię do naszego budżetu. Meble na wymiar sprawdzą się w każdym domowym pomieszczeniu. Świetne meble kuchnne na wymiar wykonuje firma z Lublina.Z powodzeniem można wykonać szafę na wymiar do sypialni czy korytarza, (...)