Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Sierpień 2019 Listopad 2018 Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2015

Polecamy:

Meble kuchenne z wysokiej jakości drewna

2017-08-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz, kuchnia, meble, wnętrza

Urządzanie nowego mieszkania jest praco- i czasochłonne w przypadku dwóch pomieszczeń - łazienki i kuchni. Jeśli do aranżacji wnętrz nie jest zatrudniony projektant, w przypadku łazienki niezbędna jest decyzja o wyglądzie pomieszczenia (kolor i kształt kafelek i fug, kształt urządzeń sanitarnych), zakup potrzebnych materiałów i dobry fachowiec. 
W przypadku kuchni duże znaczenie ma czy jest ona otwarta i stanowi część salonu, czy jest odrębnym pomieszczeniem. Jeśli jest odrębnym pomieszczeniem, jej styl i wygląd może być dowolnie wybrany. Jeśli zaś jest otwarta, to jej design powinien współgrać z wyglądem salonu pod względem kolorystycznym i stylistycznym, np. kuchnie w stylu angielskim będą się "gryzły" z nowoczesnym chłodnym salonem. 

W obu przypadkach przy w aranżacji kuchni dużą pomoc wniesie producent mebli kuchennych. Wykonany przez niego projekt wirtualny będzie odzwierciedleniem pomysłu zleceniodawcy (miejsce szafek, ilość, kształt, sposoby otwierania i zamykania, rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku), a jednocześnie pokaże ewentualne błędy, producent pokaże inne możliwości i ich zasadność, uwarunkowaną np. trudnościami montażowymi. 
Producent mebli kuchennych przedstawi także listę dostępnych materiałów (np. meble ekologiczne), gamę dostępnych kolorów frontów i obudów. Warto skorzystać z jego porad i wskazówek - w końcu to on ma większe doświadczenie w tej materii.
Więcej informacji: http://kuchniezdrewna.net.pl

'

W obiektywie
dom
ogród
dekoracja wnętrz
kuchnia
meble
wnętrza

Warto zobaczyć: