Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Sierpień 2019 Listopad 2018 Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2015

Polecamy:

Odgrodź się od niechcianego światła i sąsiadów za

2017-08-29 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, ogród, wnętrze, żaluzje, rolety

Każdy z nas potrzebuje chwili spokoju, wyciszenia się i pobycia w samotności. Wielkie okna naszych mieszkań nie pomagają w zbudowaniu sobie chwilowego azylu, a spojrzenia sąsiadów lub osób idących chodnikiem (w przypadku mieszkania na parterze) mogą irytować, a nawet prowadzić do silnego poczucia braku bezpieczeństwa i prywatności. Jeśli chcemy się odgrodzić, warto skorzystać z ochrony przed światem i światłem, jaką dają wewnętrzne rolety materiałowe. 
Te rozwijane "zasłony" z pewnością pomogą nie tylko zasłonić wnętrze naszego mieszkania przed niechcianymi spojrzeniami, ale także pozwalają rozkoszować się telewizją czy komputerem bez odbić światła, przez które na większości ekranów nie widać nic. Innym rozwiązaniem stają się rolety dzień-noc, które mogą być rozwinięte praktycznie całą dobę i pozwalając dozować światło na zasadzie szachownicy z materiału przepuszczalnego i nieprzepuszczalnego. Taka opcja w dzień działa jak punktowe firanki, a wieczorem i w nocy pozwala odgrodzić się od światła zewnętrznego. 
Trzecim ciekawym pomysłem na zasłonięcie okien są żaluzje poziome, które stanowią dość ciężkie i radykalne wyjście, ale w pełni blokują światło i możliwość wglądu we wnętrze mieszkania za sprawą - najczęściej - metalowych lub drewnianych poprzecznych elementów, które po przekręceniu rączki lub pociągnięciu sznurka prostują się i tworzą sztywną barierę. Niezależnie od tego czy zależy nam na spokoju we własnym mieszkaniu, czy też chcemy obejrzeć film w odpowiednich warunkach nawet w środku dnia, instalacja rolet lub żaluzji to rozwiązanie tanie i zabierające tyle samo miejsca, co samo okno, ponieważ montowane są właśnie bezpośrednio na framugę lub okiennicę. Przejdźmy się do sklepu lub zajrzyjmy na stronę: http://www.mikola.pl i wybierzmy model dla siebie.

'

W obiektywie
dom
ogród
wnętrze
żaluzje
rolety

Warto zobaczyć: