Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Sierpień 2019 Listopad 2018 Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2015

Polecamy:

ogród

Ochrona roślin

2018-11-27 |

frazy kluczowe: ogród

(...) Każdy właściciel posesji marzy o tym, aby jego ogród prezentował się najlepiej wśród wszystkich dookoła. Troska o roślinność jest zrozumiała. To dzięki idealnie przystrzyżonemu trawnikowi nasz ogród staje się idealnym miejscem do spędzania każdej wolnej chwili. Zdarzają się jednak sytuacje gdy nie możemy pozwolić sobie na to by każdy zakamarek naszego ogrodu był dostępny dla wszystkich gości. Siatka ogrodnicza pozwala w najprostszy sposób oddzielić tą część. Czy siatka ogrodnicza to droga inwestycja? Na pewno nie! Jej cena jest dużo niższa niż drewniany płot. Dodatkowo nie wymaga ona tak częstej konserwacji jak drewniane sztachety. Zupełnie inny temat to nasze pupile. Dla nich siatka ogrodzeniowa może być niewystarczającą przeszkodą. Niejednokrotnie przekonamy się, że osłony na drzewka to jedyna możliwość by zapobiec zniszczeniu nowych sadzonek przez naszego ukochanego psiaka. Zwierzę nie zważa na to by nie uszkodzić młodych pędów. Musimy sami zadbać o to aby świeżo posadzone drzewko nie zostało połamane przez naszego owczarka, który nieświadomie zahaczy je tarzając się zbyt blisko niego. Kolorowe osłony na drzewka to również idealny sposób na wprowadzenie żywych barw do naszego ogrodu w czasie jesiennej pluchy. Ofertę siatek możesz sprawdzić na stronie www.novmax.pl Będąc doświadczonym ogrodnikiem często zdarza się, że chcemy obdarować członków naszej rodziny czy znajomych sadzonkami roślin. Rozpiera nas duma gdy nasi bliscy patrzą z zachwytem na pięknie rozrastające się kwiaty czy krzewy w naszym ogrodzie. By móc możliwie jak najlepiej przygotować sadzonkę dla swoich przyjaciół, warto jest użyć siatki do pakowania, która idealnie zabezpieczy roślinę w czasie transportu. Jak wiadomo najważniejsze jest to by wykopana z ziemi sadzonka utraciła możliwie jak najmniej korzeni. Ta część rośliny jest bardzo wrażliwa. Często, nawet bardziej niż jednoroczny pęd. Odpowiednie użycie siatki do pakowania zabezpieczy całą bryłę ziemi, w którą wrośnięte są korzenie. Pozwoli zachować nieuszkodzoną strukturę rośliny i ułatwić jej ukorzenienie się w nowym miejscu. (...)

Sklep plastyczny

2018-02-14 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, hobby, ogród, plastyka

(...) się w tym farby do tkanin. W ten sposób można namalować własne wzory i odżywić stare ubrania. Eko torby są coraz popularniejsze, i wcale nie muszą być one szare i nijakie. Świetnie jest nadać im trochę życia poprzez ciekawe malunki kolorowych zwierząt, krajobrazów czy cokolwiek tylko zapragniemy. Farby do szkła natomiast znajdą zastosowanie nie tylko w malowaniu witraży. Własnoręcznie ozdobione szklanki są (...)

Piękne i przestronne wnętrza

2017-12-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Oferta pracowni architektury jest dostosowana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klientów. Warto jednak skorzystać z gotowych projektów.Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak ma wyglądać twój wymarzony dom? Może przeraża cię ilość czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę przy konstrukcji własnego domu?Projekty domów jednorodzinnych to nasza specjalność. Gotowe projekty domów dostosowywane są indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klientów. Oferujemy projekt domu szytego na miarę po przystępnej cenie. Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania.Co wchodzi w skład projektu indywidualnego?Projekt indywidualny standardowo (...)

Zadaszenia tarasów

2017-12-06 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Taras to niewątpliwie bardzo przydatne miejsce przy każdym domu. Właściwie prawie wszystkie współcześnie powstające domy mają tarasy. To takie naturalne przedłużenie domowej przestrzeni, która zresztą staje się bardzo przydatna w sezonie letnim. Nasz klimat nie rozpieszcza i właściwie nie możemy z tarasów korzystać na tyle, na ile byśmy chcieli. Co innego w krajach śródziemnomorskich. Tam zdecydowanie tarasy wykorzystywane są znacznie dłużej w sezonie. Popołudniami i wieczorami to w tych miejscach toczy się życie. Każdy, kto chce mieć (...)

Planowanie elementów domu

2017-09-19 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Jak wiesz, każdy dom składa się z wielu elementów. Oprócz fundamentów czy cegieł, na pewno warto już zawczasu pomyśleć o tym, jakie bramy, ogrodzenia czy żaluzje pionowe i poziome do okien mogą być nam potrzebne. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego stresu, który może się pojawić, jeżeli nie będziemy w stanie dobrze zaplanować naszego domu i wszystkich jego elementów. Niezwykle ważne będzie też oczywiście umieszczenie ich w naszym budżecie od samego początku, dzięki czemu będziemy mieć znacznie lepszy pogląd na temat naszych (...)

Ogród przy Twoim domu

2017-09-05 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja, dom, ogród, projektowanie, zieleń

(...) idealnie dobiorą wszystkie elementy wystroju. Liczy się tu coś więcej niż jedynie dopasowanie kolorystyczne. Istotne jest to jakie gatunki ze sobą łączymy. Wpływa to znacznie na efekt końcowy, który powinien być jak najlepszy i możesz go zobaczyć tutaj Bardzo ważne (...)

Odgrodź się od niechcianego światła i sąsiadów za

2017-08-29 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, ogród, rolety, wnętrze, żaluzje

(...) warto skorzystać z ochrony przed światem i światłem, jaką dają wewnętrzne rolety materiałowe. Te rozwijane "zasłony" z pewnością pomogą nie tylko zasłonić wnętrze naszego mieszkania przed niechcianymi spojrzeniami, ale także pozwalają rozkoszować się telewizją czy komputerem bez odbić światła, przez które na większości ekranów nie widać nic. Innym (...)

Pamiętajmy o ogrodach

2017-08-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: ogród, ogrody, projektowanie ogrodów

(...) W dzisiejszym zabieganym i mało naturalnym świecie, coraz bardziej ceniony staje się spokój i bezpieczny azyl. Dla każdego takim miejscem jest dom. Chcemy mieszkać w domach, gdyż posiadają one miejsce na zaprojektowanie ogrodów, w przeciwieństwie do mieszkań w blokach.Skoro budujemy domy nie dla nich samych, ale dla ogrodów, to właśnie tym drugim należy poświęcić czas i energię. Nie masz czasu? Nie znasz się na roślinach, a marzysz o bajkowym ,,zaczarowanym ogrodzie"? Dobrze trafiłeś. Ogrody to nasza pasja. Ogród to indywidualna sprawa, by dobrze go zaprojektować trzeba poznać wrażliwość jego właściciela, z czego zdają sobie sprawę jedynie profesjonaliści. Nie ma dwóch takich samych ogrodów, bo (...)

Meble kuchenne z wysokiej jakości drewna

2017-08-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, kuchnia, meble, ogród, wnętrza

(...) otwierania i zamykania, rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku), a jednocześnie pokaże ewentualne błędy, producent pokaże inne możliwości i ich zasadność, uwarunkowaną np. trudnościami montażowymi. Producent mebli kuchennych (...)

Ważne zalety drewnianej podłogi

2017-07-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Istotnym i bardzo ważnym elementem w każdym mieszkaniu jest podłoga. Decydując się na podłogi drewniane Choma i wybierając materiał do jej wykonania należy przestrzegać kilku ważnych zasad. Podłoga jest najbardziej pracującą częścią pomieszczenia, działają na nią również różne chemiczne i fizyczne czynniki, musi więc odznaczać się odpowiednią wytrzymałością. Warto również wziąć pod uwagę walory estetyczne drewna, odporność na zawilgocenia, ścieranie, antypoślizgowość, izolacyjność. Takie wymagania (...)

Meble na wymiar w Twoim domu

2017-07-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, kuchni, meble, ogród

(...) Kuchnia to "serce domu", w którym chętnie spędzamy czas z najbliższymi, dzielimy się z nimi radościami i smutkami, przygotowujemy posiłki i je spożywamy. Warto więc zadbać, aby to miejsce było nie tylko przytulne i klimatyczne, ale także funkcjonalne. Podczas urządzanie kuchni dużą wagę przywiązujemy do wyboru mebli kuchennych. W tym celu odwiedzamy wiele salonów meblowych poszukując wymarzonego zestawu. Kiedy (...)

Podstawowe wyposażenie domowego majsterkowicza

2017-07-05 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Podczas remontów, niezależnie czy drobnych, czy poważniejszych każdy majsterkowicz powinien mieć pewne sprzęty na wyposażeniu. Standardowy zestaw śrubokrętów, kluczy, wiertarka, młotek, poziomica laserowa, wkrętarka i kilka innych zależnych od naszych konkretnych potrzeb.W każdy z tych sprzętów warto zainwestować, ponieważ z założenia ma nam służyć przez długie lata. Oczywiste jest, że każdy sprzęt z czasem się niszczy, zużywa, czy też traci swoje właściwości. Jeśli jednak dbamy o niego w sposób właściwy, przechowujemy go w (...)

Nowoczesny dom

2017-07-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ocieplenia, ogród, tynki

(...) strzępków bawełny, jedwabiu, włókien mineralnych i celulozowych, miki, minerałów. Kupuje się go w postaci suchych mieszanek, do których dodaje się pigmenty koloryzujące i wodę.Stiuk – jest wykonany z zaprawy gipsowej, wapiennej lub wapienno-gipsowej z dodatkiem pyłu marmurowego bądź drobnoziarnistego piasku. Na powierzchnię można kłaść tynk bezbarwny, a następnie go pomalować po wyschnięciu. Można również kupić tynk strukturalny zabarwiony fabrycznie lub, samodzielnie (...)

Meble do pokoju dziecięcego

2017-06-25 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Maluch potrzebuje własnego pokoju. To dla niego azyl, ale również miejsce, w którym uczy się samodzielności i dbania o swoje rzeczy. Odpowiedzialni rodzice wiedzą, jak wybrać biurko dla dziecka. Nie sięgają po najtańsze projekty, których jakość w wielu wypadkach pozostawia wiele do życzenia. Starają się natomiast znaleźć odpowiedzialnego producenta, który przykłada wagę do każdego szczegółu wykonania swoich mebli.  Zwłaszcza te przeznaczone dla dzieci muszą być profesjonalnie wykonane, a także zabezpieczone. Tylko w ten sposób (...)

Moda na eko, czyli kosze wiklinowe wracają do łask

2015-05-30 |

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Ekologia to dzisiaj słowo, którego używa się przy okazji poruszania różnych tematów. Modne są bowiem dzisiaj ekologiczne kosmetyki, ekologiczna żywność, ale także nowoczesne technologie przyjazne środowisku stosowane w motoryzacji czy budownictwie. Ekologiczny trend nie ominął także wyposażenia wnętrz, który stawia na meble i akcesoria wykonane z naturalnych materiałów. Idąc z duchem czasów warto więc wprowadzać w codziennym życiu jak najwięcej ekologicznych elementów, które mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Przykładem może być kosz wiklinowy na zakupy, (...)