Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017

Polecamy:

ogród

Sklep plastyczny

2018-02-14 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, hobby, ogród, plastyka

(...) się w tym farby do tkanin. W ten sposób można namalować własne wzory i odżywić stare ubrania. Eko torby są coraz popularniejsze, i wcale nie muszą być one szare i nijakie. Świetnie jest nadać im trochę życia poprzez ciekawe malunki kolorowych zwierząt, krajobrazów czy cokolwiek tylko zapragniemy. Farby do szkła natomiast znajdą zastosowanie nie tylko w malowaniu witraży. Własnoręcznie ozdobione szklanki są (...)

Piękne i przestronne wnętrza

2017-12-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Oferta pracowni architektury jest dostosowana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klientów. Warto jednak skorzystać z gotowych projektów.Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak ma wyglądać twój wymarzony dom? Może przeraża cię ilość czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę przy konstrukcji własnego domu?Projekty domów jednorodzinnych to nasza specjalność. Gotowe projekty domów dostosowywane są indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klientów. Oferujemy projekt domu szytego na miarę po przystępnej cenie. Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania.Co wchodzi w skład projektu indywidualnego?Projekt indywidualny standardowo (...)

Zadaszenia tarasów

2017-12-06 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Taras to niewątpliwie bardzo przydatne miejsce przy każdym domu. Właściwie prawie wszystkie współcześnie powstające domy mają tarasy. To takie naturalne przedłużenie domowej przestrzeni, która zresztą staje się bardzo przydatna w sezonie letnim. Nasz klimat nie rozpieszcza i właściwie nie możemy z tarasów korzystać na tyle, na ile byśmy chcieli. Co innego w krajach śródziemnomorskich. Tam zdecydowanie tarasy wykorzystywane są znacznie dłużej w sezonie. Popołudniami i wieczorami to w tych miejscach toczy się życie. Każdy, kto chce mieć (...)

Ogród przy Twoim domu

2017-09-05 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja, dom, ogród, projektowanie, zieleń

(...) idealnie dobiorą wszystkie elementy wystroju. Liczy się tu coś więcej niż jedynie dopasowanie kolorystyczne. Istotne jest to jakie gatunki ze sobą łączymy. Wpływa to znacznie na efekt końcowy, który powinien być jak najlepszy i możesz go zobaczyć tutaj Bardzo ważne (...)

Odgrodź się od niechcianego światła i sąsiadów za

2017-08-29 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, ogród, rolety, wnętrze, żaluzje

(...) warto skorzystać z ochrony przed światem i światłem, jaką dają wewnętrzne rolety materiałowe. Te rozwijane "zasłony" z pewnością pomogą nie tylko zasłonić wnętrze naszego mieszkania przed niechcianymi spojrzeniami, ale także pozwalają rozkoszować się telewizją czy komputerem bez odbić światła, przez które na większości ekranów nie widać nic. Innym (...)

Pamiętajmy o ogrodach

2017-08-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: ogród, ogrody, projektowanie ogrodów

(...) W dzisiejszym zabieganym i mało naturalnym świecie, coraz bardziej ceniony staje się spokój i bezpieczny azyl. Dla każdego takim miejscem jest dom. Chcemy mieszkać w domach, gdyż posiadają one miejsce na zaprojektowanie ogrodów, w przeciwieństwie do mieszkań w blokach.Skoro budujemy domy nie dla nich samych, ale dla ogrodów, to właśnie tym drugim należy poświęcić czas i energię. Nie masz czasu? Nie znasz się na roślinach, a marzysz o bajkowym ,,zaczarowanym ogrodzie"? Dobrze trafiłeś. Ogrody to nasza pasja. Ogród to indywidualna sprawa, by dobrze go zaprojektować trzeba poznać wrażliwość jego właściciela, z czego zdają sobie sprawę jedynie profesjonaliści. Nie ma dwóch takich samych ogrodów, bo (...)

Meble kuchenne z wysokiej jakości drewna

2017-08-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, kuchnia, meble, ogród, wnętrza

(...) otwierania i zamykania, rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku), a jednocześnie pokaże ewentualne błędy, producent pokaże inne możliwości i ich zasadność, uwarunkowaną np. trudnościami montażowymi. Producent mebli kuchennych (...)

Ważne zalety drewnianej podłogi

2017-07-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Istotnym i bardzo ważnym elementem w każdym mieszkaniu jest podłoga. Decydując się na podłogi drewniane Choma i wybierając materiał do jej wykonania należy przestrzegać kilku ważnych zasad. Podłoga jest najbardziej pracującą częścią pomieszczenia, działają na nią również różne chemiczne i fizyczne czynniki, musi więc odznaczać się odpowiednią wytrzymałością. Warto również wziąć pod uwagę walory estetyczne drewna, odporność na zawilgocenia, ścieranie, antypoślizgowość, izolacyjność. Takie wymagania (...)

Meble na wymiar w Twoim domu

2017-07-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, kuchni, meble, ogród

(...) Kuchnia to "serce domu", w którym chętnie spędzamy czas z najbliższymi, dzielimy się z nimi radościami i smutkami, przygotowujemy posiłki i je spożywamy. Warto więc zadbać, aby to miejsce było nie tylko przytulne i klimatyczne, ale także funkcjonalne. Podczas urządzanie kuchni dużą wagę przywiązujemy do wyboru mebli kuchennych. W tym celu odwiedzamy wiele salonów meblowych poszukując wymarzonego zestawu. Kiedy (...)

Podstawowe wyposażenie domowego majsterkowicza

2017-07-05 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Podczas remontów, niezależnie czy drobnych, czy poważniejszych każdy majsterkowicz powinien mieć pewne sprzęty na wyposażeniu. Standardowy zestaw śrubokrętów, kluczy, wiertarka, młotek, poziomica laserowa, wkrętarka i kilka innych zależnych od naszych konkretnych potrzeb.W każdy z tych sprzętów warto zainwestować, ponieważ z założenia ma nam służyć przez długie lata. Oczywiste jest, że każdy sprzęt z czasem się niszczy, zużywa, czy też traci swoje właściwości. Jeśli jednak dbamy o niego w sposób właściwy, przechowujemy go w odpowiednim miejscu, to czas, przez który będzie nam on (...)

Nowoczesny dom

2017-07-03 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ocieplenia, ogród, tynki

(...) strzępków bawełny, jedwabiu, włókien mineralnych i celulozowych, miki, minerałów. Kupuje się go w postaci suchych mieszanek, do których dodaje się pigmenty koloryzujące i wodę.Stiuk – jest wykonany z zaprawy gipsowej, wapiennej lub wapienno-gipsowej z dodatkiem pyłu marmurowego bądź drobnoziarnistego piasku. Na powierzchnię można kłaść tynk bezbarwny, a następnie go pomalować po wyschnięciu. Można również kupić tynk strukturalny zabarwiony fabrycznie lub, samodzielnie (...)

Meble do pokoju dziecięcego

2017-06-25 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, dzieci, łóżko, meble, ogród, sklep

(...) się także nad kolorystyką. Obecnie na czasie jest ta stonowana, dominują pastelowe barwy. Oparte na nich projekty są klasyczne i eleganckie, ale pokój dziecięcy zyska, jeżeli pojawiają się w nim także bardziej dynamiczne barwy. Na (...)