Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Sierpień 2019 Listopad 2018 Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2015

Polecamy:

Pamiętajmy o ogrodach

2017-08-28 | Marek Kowal

frazy kluczowe: projektowanie ogrodów, ogród, ogrody

W dzisiejszym zabieganym i mało naturalnym świecie, coraz bardziej ceniony staje się spokój i bezpieczny azyl. Dla każdego takim miejscem jest dom. Chcemy mieszkać w domach, gdyż posiadają one miejsce na zaprojektowanie ogrodów, w przeciwieństwie do mieszkań w blokach.Skoro budujemy domy nie dla nich samych, ale dla ogrodów, to właśnie tym drugim należy poświęcić czas i energię. Nie masz czasu? Nie znasz się na roślinach, a marzysz o bajkowym ,,zaczarowanym ogrodzie"? Dobrze trafiłeś. Ogrody to nasza pasja. Ogród to indywidualna sprawa, by dobrze go zaprojektować trzeba poznać wrażliwość jego właściciela, z czego zdają sobie sprawę jedynie profesjonaliści. Nie ma dwóch takich samych ogrodów, bo nie ma dwóch jednakowych ludzi. Jedni cenią przestrzeń, inni kwiatowy bujny klimat, połączony z sadem. Zdajemy sobie z tego sprawę i aranżujemy najróżniejsze ogrody w myśl intencji klienta. Ożywiamy każdy ogród. Dzięki wyobraźni twórczej i znajomości geologicznej Dolnego Śląska, zaprojektowane ogrody usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego i ścisłą współpracę z zainteresowanymi. Nasze ogrodowe aranżacje to przepiękne oczka wodne inspirowane orientem i klasycyzmem jednocześnie. Główną inspirację dla naszych architektów stanowisz jednak Ty i wizja ogrodu jaką posiadasz. Twoje marzenie to dla nas wyzwanie! Różnorodność form i pomysłów wyróżnia nas spośród innych firm. Działamy na terenach Wałbrzycha, Świdnicy, Dzierżoniowa, Wrocławia, ale nie wykluczamy działalności poza Dolnym Śląskiem. Planowanie ogrodów rozpocznij już teraz. Zakładanie ogrodów wymaga czasu, który wyznaczają pory roku. Podstawowym zadaniem jest przygotowanie gleby, a to wymaga czasu. Natura coraz bardziej oddala się od nas, zachowajmy jej namiastkę wokół własnej przestrzeni. Przygoda z aranżacją ogrodów to wdzięczne zajęcie, gdyż prawidłowo zaprojektowany ogród szybko się odwdzięczy, karmiąc nasze zmysły barwnością, zapachem, śpiewem ptaków. Ale przede wszystkim ogród to prywatność całej rodziny, miejsce i czas by być razem.
Zobacz więcej na www

'

W obiektywie
projektowanie ogrodów
ogród
ogrody

Warto zobaczyć: