Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Sierpień 2019 Listopad 2018 Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2015

Polecamy:

Piękne i przestronne wnętrza

2017-12-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz

Oferta pracowni architektury jest dostosowana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klientów. Warto jednak skorzystać z gotowych projektów.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak ma wyglądać twój wymarzony dom? Może przeraża cię ilość czynników, które powinieneś wziąć pod uwagę przy konstrukcji własnego domu?
Projekty domów jednorodzinnych to nasza specjalność. Gotowe projekty domów dostosowywane są indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klientów. Oferujemy projekt domu szytego na miarę po przystępnej cenie. Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Co wchodzi w skład projektu indywidualnego?
Projekt indywidualny standardowo uwzględnia część architektoniczną, konstrukcyjną i instalacyjną oraz zestawienie materiałowo - kosztowe.

Chcesz wybudować całe osiedle domów jednorodzinnych?
Jeżeli jesteś lub zamierzasz zostać deweloperem podejmującym się budowy całego osiedla - wiedz, że mamy też specjalną ofertę gotowych projektów domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej „Słoneczne Osiedla”. Projekty przez nas oferowane charakteryzują się funkcjonalnością wnętrz, przy zachowaniu nowoczesnego lub tradycyjnego stylu – w zależności od twoich preferencji.

Jakie dodatki oferujemy?
Istnieje możliwość wykupienia szczegółowego kosztorysu (zawierającego ceny materiałów budowlanych i robocizny) i zestawienia materiałowego przygotowanych dodatkowo dla każdego z realizowanych projektów. Możesz otrzymać też 10% rabatu na projekt domu pod warunkiem, że udostępnisz zdjęcia z jego realizacji. Ponadto umożliwiamy otrzymanie tańszych materiałów budowlanych w pakiecie startowym zgodnie z ofertą „dobry start z YTONG lub SILKA” oraz skorzystanie z oferty wyboru projektu wykonawczego wentylacji mechanicznej.

Jeżeli szukasz indywidualnego projektu domu szytego na miarę lub potrzebujesz projektu całego osiedla w konkurencyjnych cenach zapraszamy do współpracy z naszą pracownią architektury.

'

W obiektywie
dom
ogród
dekoracja wnętrz

Warto zobaczyć: