Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Sierpień 2019 Listopad 2018 Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2015

Polecamy:

Podstawowe wyposażenie domowego majsterkowicza

2017-07-05 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz

Podczas remontów, niezależnie czy drobnych, czy poważniejszych każdy majsterkowicz powinien mieć pewne sprzęty na wyposażeniu. 
Standardowy zestaw śrubokrętów, kluczy, wiertarka, młotek, poziomica laserowa, wkrętarka i kilka innych zależnych od naszych konkretnych potrzeb.
W każdy z tych sprzętów warto zainwestować, ponieważ z założenia ma nam służyć przez długie lata. Oczywiste jest, że każdy sprzęt z czasem się niszczy, zużywa, czy też traci swoje właściwości. Jeśli jednak dbamy o niego w sposób właściwy, przechowujemy go w odpowiednim miejscu, to czas, przez który będzie nam on służył znacznie się wydłuży.
Solidne narzędzia budowlane takie jak poziomnica warto kupować po dobrym rozeznaniu na rynku i wypytaniu zorientowanych w temacie budownictwa i remontów znajomych. Jest to jeden z najpotrzebniejszych sprzętów i choć można sobie poradzić bez niego przy użyciu domowych sposobów takich jak sznureczek z obciążnikiem w postaci np. guzika, po zakupie poziomicy z pewnością przekonamy się jak często będzie w użyciu.
 

Jak działa poziomnica?
Poziomica emituje widzialną dla oka wiązkę laserową, która umożliwia wyznaczenie poziomu. Urządzenie najlepiej ustawić na statywie, dzięki czemu będzie stabilne. Koniecznie trzeba zrobić to przed ustaleniem prawidłowej linii poziomu lub pionu. Poziomica wyświetla wiązkę, na wzór której możemy przykleić do ściany taśmę malarską i według jej linii pracować.Poziomicę wykorzystuje się w trakcie remontów, montażu ścianek z karton-gipsu, podwieszanych sufitów, poziomowania mebli i frontów szafek, ram z obrazami i zdjęciami, i wielu innych czynnościach budowlano-remontowych.

'

W obiektywie
dom
ogród
dekoracja wnętrz

Warto zobaczyć: