Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Sierpień 2019 Listopad 2018 Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2015

Polecamy:

wnętrze

Jakie zawiasy meblowe wybrać

2017-09-07 | Marek Kowal

frazy kluczowe: akcesoria, meble, okucia, wnętrze, zawiasy

(...) aluminiową, albo drzwi szklane. Pamiętać należy również i o tym że zawiasy do drzwi różnią się między sobą również kątem otwarcia. Bardzo ważnym kryterium podziału zawiasów jest także rodzaj położenia naszych drzwi. Tutaj możemy wyróżnić na przykład zawiasy nakładane, które pasują do drzwi w których szafki położone są zawsze zewnątrz korpusu danego mebla, a na bokach mamy pozostawione wolne miejsce, (...)

Odgrodź się od niechcianego światła i sąsiadów za

2017-08-29 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, ogród, rolety, wnętrze, żaluzje

(...) okien są żaluzje poziome, które stanowią dość ciężkie i radykalne wyjście, ale w pełni blokują światło i możliwość wglądu we wnętrze mieszkania za sprawą - najczęściej - metalowych lub drewnianych poprzecznych elementów, które po przekręceniu rączki lub pociągnięciu sznurka prostują się i tworzą sztywną barierę. Niezależnie od tego czy zależy nam (...)

Okna i drzwi drewniane

2017-07-27 | Marek Kowal

frazy kluczowe: dom, drewno, okna, producent drzwi, wnętrze

(...) Producent drzwi oferuje okna drewniane i drewniane drzwi. To propozycja, z której z całą pewnością skorzysta wielu klientów. Wprawdzie sklepy z artykułami budowlanymi oferują mnóstwo tego rodzaju rzeczy, ale niektórzy z kupujących stawiają jednak na produkty, które wykonuje się na zamówienie. Drewno należy do tych materiałów wykończenia (...)

Spieki kwarcowe i ich wybór

2017-07-21 | Marek Kowal

frazy kluczowe: budowa, dom, kamień, kamieniarstwo, materiały, wnętrze

(...) Bez wątpienia ogromną nowością na polskim rynku są w tej chwili spieki kwarcowe. To przede wszystkim materiały składające się niemal wyłącznie z naturalnych minerałów takich jak piasek kwarcowy, skały granitowe, iły łupkowe oraz pigmenty ceramiczne. Bardzo wiele osób zadaje (...)