Witamy!

Swoją działalnością chcemy stworzyć na rynku materiałów wykończeniowych więcej możliwości zakupu dobrej jakości produktów na jak najbardziej dogodnych warunkach poprzez oferowanie większej wartości do większej liczby klientów w większej liczbie miejsc.

Sierpień 2019 Listopad 2018 Maj 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2015

Polecamy:

Wyposażenie zakładu przemysłowego

2018-05-15 | Marek Kowal

frazy kluczowe: odzież robocza, sklep z artykułami BHP, maty wejściowe

Każdy zakład pracy, a także zatrudnione w nim osoby muszą stosować się do regulaminu oraz przepisów BHP. Przepisy regulują jakie wyposażenie musi się znaleźć w miejscu pracy oraz jakie obowiązki ma pracodawca i pracownik. Jednym w ważnych punktów jest odzież robocza  ze sklepu bhp-bejma.pl
Przedsiębiorca, szczególnie prowadzący produkcje ma obowiązek zapewnić pracownikowi odpowiednie ubranie do pracy. Ważne jest to w przypadku działalności przemysłowej. 
Odzież bardzo szybko ulega pobrudzeniu a niekiedy nawet zniszczeniu. Pracownicy powinni zatem posiadać więcej niż jeden komplet. Każdy sklep z artykułami BHP powinien posiadać w swojej ofercie także niezbędne wyposażenie wymagane przez przepisy. Na półkach znajdziemy zatem gaśnice, kaski czy apteczki. 
Niezbędne są też wszelakie tabliczki z informacjami o drodze ewakuacyjnej, miejscach zbiórki czy ostrzegające przed porażeniem prądem. Zatem odzież robocza to tylko ułamek artykułów, które powinien mieć zakład produkcyjny. 
Istotne jest dokładne przeszkolenie wszystkich osób, które poruszają się po miejscu pracy. W razie wypadku bądź innego niebezpiecznego zdarzenia każdy powinien wiedzieć jak się zachować. W miejscach o bardzo intensywnym ruchu należy umieścić maty wejściowe. Pozwalają one uniknąć wdarcia się piasku i innych zanieczyszczeń do wewnątrz. Matę należy dopasować do specyfiki zakładu pracy.
Mają one różne rodzaje włosia, a także różnie absorbują wilgoć. Do specjalnego użytku są maty wejściowe dezynfekujące. Jednak przede wszystkim mata powinna mieć podłoże antypoślizgowe. Z jednej strony nie można dopuścić, aby miała możliwość przesuwania się, a drugiej należy zapewnić łatwość czyszczenia.

'

W obiektywie
odzież robocza
sklep z artykułami BHP
maty wejściowe

Warto zobaczyć: